gorny_panel

STRONA GŁÓWNA   -    KONTAKT

NOWOŚĆ
Rozpylacz 3D

Standard

Lo-Drift

Ultra Lo-Drift

DriftBeta

Dalekosiężny XT

Fastcap ESI
do RSM

Guardian Air

Guardian Air Twin

Standard

Z zaworem

NOWOŚĆ
ProStop-E

System modularny

Systemy mocowań

Podwójne

Pompy
odśrodkowe

Adapter samozasysający

Pompy do RSM

Pompy rolkowe

Pompy
membranowe

Pompy tłokowe

Pompy SHURflo

Przewodnik
wyboru

Rozpylacze przemysłowe

Tester ciśnieniomierzy

Urządzenia pomocnicze

Adapter samozasysający

adapter samozasysajšcy

SPA jest opatentowanym rozwiązaniem opracowanym dla stworzenia możliwości samo-zasysania przez odśrodkowe pompy firmy Hypro.
SPA umożliwia zastosowanie wysokiej wydajności, nisko-kosztowym systemom pompowym opartych na pompach odśrodkowych zastosowanie zarówno do wykorzystania dla samo-napełnienia zbiorników opryskiwaczy, jak również do dostarczania cieczy roboczej do układów roboczych opryskiwaczy, eliminując jednocześnie potrzebę użycia oddzielnych pomp przetłaczających.

W przeprowadzonych testach z wykorzystaniem pompy odśrodkowej typu Hypro 9306 uzupełnionej o SPA uzyskano 7 min czas napełnienia 5000 l zbiornika opryskiwacza w porównaniu do 20 min jaki okazał się niezbędny dla napełnienia tego zbiornika przy wykorzystaniu typowej pompy wyporowej o wydajności 250l/min.
Pompy odśrodkowe charakteryzując się wyższą wydajnością, niższą ceną, niższą wagą, mniejszymi wymiarami w porównaniu do większości tradycyjnych pomp stosowanych dotychczas w Europejskich opryskiwaczach, umożliwiają producentom opryskiwaczy łatwiejsze wkomponowanie w swoich opryskiwaczach. SPA może być umieszczone aż do 3m od pompy odśrodkowej stwarzając dużą swobodę możliwości projektowych producentom opryskiwaczy.

pdf ico Instrukcja montażu jezyk angielski

pdf ico Katalog jezyk angielski